Zlatica Gregorová Hádzaná

Sobota patrila hádzanej: Šalianske hráčky úspešne zdolali súperky

V uplynulú sobotu 18. februára 2017 sa uskutočnil ďalší zápas našich hádzanárok. Proti nim sa postavili hráčky Sokola Písek.

Ilustračný obrázok k článku Sobota patrila hádzanej: Šalianske hráčky úspešne zdolali súperky

Šaľania mali opäť dôvod na radosť. Dievčatá na domácej palubovke potvrdili svoju rolu favoritiek. Pred domácim publikom jednoznačne zvalcovali súperky. Aktuálne sú Šalianky v tabuľke na 3. mieste s 26 bodmi a skóre 455:373

Ďalšie 18. kolo WHIL – Hádzanárskej interligy žien v hádzanej žien mal na programe vzájomný duel Šalianok a Sokoliarok.

HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek 34:19 (17:8)

Čo si o výkonoch svojich zverenkýň myslí tréner Michal Lukačín? „My sme v podstate rozhodli už v prvom polčase. Vďaka hráčkam a najmä dobrej obrane. S nástupom druhého polčasu sme v dobrej hre pokračovali a mali sme možnosť vyskúšať si i nové natrénované prvky, ktoré sme našej hry zaviedli. Teraz nás čakajú ďalší súperi, ktorí preveria, ako na tom sme.“

Najviac gólov dali: Klučková 8/2, Bujnochová 7, Veselková 5 – Boorová 8/2, Kubišová 3

Rozhodovali: Bočáková, Klieštiková

Bilancia vylúčení: 3:4, 7 m

Pokutové hody: 3/2 – 6/4

Zápas sledovalo: 300 divákov

Najbližší zápas odohrajú šalianske hráčky na hosťujúcej palubovke 25.2. 2017 o 18.00 hod., DHC Sokol Poruba – HK Slovan Duslo Šaľa.