Veronika Zeiselová Futbal

Slovnaft Cup: Šaľania postupujú do osemfinále!

Futbalový Slovnaft Cup pokračoval štvrtým kolom a naše mužstvo FK Slovan Duslo Šaľa sa v ňom stretlo s futbalistami z Čadce. Šaľania vyhrali s náskokom dvoch gólov!

Ilustračný obrázok k článku Slovnaft Cup: Šaľania postupujú do osemfinále!

Štvrté kolo Slovnaft Cupu (bývalý Slovenský pohár) v stredu 15. októbra pokračoval štvrtým kolom. FK Slovan Duslo Šaľa vycestoval na zápas do Čadce, kde si zahral s miestnym účastníkom III. stredoslovenskej ligy. Domáci najprv viedli od 23. min. gólom J. Tlelku 1:0, naši futbalisti ešte do polčasu v 39. minúte vyrovnali vďaka gólu L. Szabóa na 1:1. Ten bol pri streleckej chuti a v 55. min. pridal druhý gól. Víťazstvo na 1:3 poistil v 68. min. Urban. Naši vďaka výhre v Čadci postupujú do osemfinále, v ktorom sa stretnú s tímom z Popradu.

FK Čadca – FK Slovan Duslo Šaľa 1:3 (1:1) Góly: 23. Tlelka – 39., 55. Szabó, 68. Urban

Kompletný výsledkový servis 4. kola Slovnaft Cupu (15.10.2014)

MFK Nová Baňa – FK Senica 0:2 (0:1) Góly: 29. Kalabiška, 65. Piroska

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – Spartak Trnava 0:7 (0:2) Góly: 42. a 81. Sabo, 59. a 90. Jendrišek, 12. Vlasko, 68. Banovič, 86. Farrugia

OFK Slovan Poproč – FC Rohožník 1:2 (0:2) Góly: 71. Kováč – 4. Zajíc, 39. Antálek

JUPIE Podlavice Badín – FK Inter Bratislava 2:1 (0:0) Góly: 57. Plško, 58. Dubovický – 69. Kubala

TJ ŠK Kremnička – FK Poprad 0:2 (0:1) Góly: 7. Palutka, 85. Kubus

OFK Dunajská Lužná – MFK Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0) Gól: 64. Gallik

MFK Lokomotíva Zvolen – AS Trenčín 0:2 (0:0) Góly: 64. Holúbek, 79. Javorina (vl.)

SP MFK Rožňava – MŠK Fomat Martin 1:1 (0:1) – 5:4 na penalty Gól: 66. Kovács (z 11 m) – 24. Gábor

FC Nitra – ŠKF Sereď 2:1 (1:1) Góly: 26. Boszorád, 78. Kováč – 40. Petráš