Peter Štrbo Futbal

Šaľa nestačila na rezervu Trnavy

Duslo v zápase 7.kola na pôde trnavskej rezervy nepotvrdilo rolu favorita a prehralo najtesnejším rozdielom. O jediný gól stretnutia sa postaral v záverečnej dvadsaťminútovke Ciprys. Napriek prehre si však „chemici“ udržali prvú priečku.

Šaľania boli aktívny, no proti dobre organizovanej obrane hostí sa presadzovali ťažšie ako v predchádzajúcich súbojoch. V druhom polčase mal gól na kopačkách Košút, svoju tutovku však nevyužil. Z gólu sa tak radovali hráči na opačnej strane ihriska. Zvolenský tvrdo vystrelil, Hužovič strelu vyrazil pred seba a Ciprys už nemal problém dopraviť ju do siete. Trnava ustála aj záverečný tlak a pripísala si cenné víťazstvo nad ašpirantom na postup.

[size=14]**Spartak B – Šaľa 1:0 (0:0) **[/size] Gól: 72. Ciprys

SPARTAK: Slovenčiak – Habánek, Vdovjak, Čvirik, Mikovič – Petráš, Mikinič, Zvolenský, Hruška – Ciprys (90. Kamdem), Bernáth (89. Hlavna) ŠAĽA: Hužovič – Ďaťko, Mujkoš Áč, Obert – Tomiš, Lalák, Lancz, Glenda – Košút, Čurgali

Výsledky 7.kola:

Vrbové – Nitra jun. 1 : 0 (0:0) Nové Zámky – Moravany nad Váhom 2 : 1 (1:1) Vráble – Sereď 2 : 2 (0:2) Slovan jun. – Šamorín 4 : 3 (1:1) Pezinok – Nemšová 4 : 2 (2:0) Nové Mesto n/V – Dunajská Lužná 2 : 0 (1:0) Púchov – Topoľčany 5 : 0 (0:0)