Veronika Zeiselová Futbal

Nečakaná prehra šalianskych futbalistov: Deklasovala ich slabšia Dubnica

V 8. kole Doxxbet ligy prekvapila nečakane vysoká prehra FK Slovan Duslo Šaľa na trávnikoch súpera z Dubnice. A s náskokom až 3 gólov!

Ilustračný obrázok k článku Nečakaná prehra šalianskych futbalistov: Deklasovala ich slabšia Dubnica
Zdroj: Webnoviny.sk

Naši futbalisti spolu so Sencom a bratislavským béčkom mali doteraz najúspešnejšiu defenzívu. Do tohto víkendu inkasovali iba 6 gólov. Tá dubnická mala defenzívu suverénne najhoršiu s 19 inkasovanými gólmi. Papierovo lepšie mužstvo však svojich fanúšikov sklamalo, keď prvý gól inkasovalo už v 8. minúte. Po polhodine viedli domáci 2:0.

Tréner chemikov Ladislav Molnár prestriedal, avšak v 54. minúte prišiel ďalší gól Dubničanov. Počas oslabenia v 68. minúte sa podarilo nášmu Urbanovi streliť gól. V poslednej minúte zápasu sme opäť inkasovali a zo štadióna sme odošli s dlhým nosom. Už v sobotu 20.9. o 15:00 na večianskom štadióne FK Slovan Duslo Šaľa privíta súpera ŠK SFM Senec.

MFK Dubnica – Slovan Duslo Šaľa 4 : 1 (2:0)
Rozhodca: Korista
Žlté karty: Janco – D. Kolmokov
Červená karta: 63. min. Štefánek.
Góly: 8. min. Ciernik (11 m), 28. min. Števček, 54. min. Takáč, 90. min. Suchý – 68. min. Urban.