Zlatica Gregorová Hádzaná

Hádzanárky si upevnili štvrtú priečku: Vo WHIL zdolali Partizánske + TABUĽKA

V sobotu sa odohral zápas medzi hráčkami Slovan Duslo Šaľa a HK Slávia Partizánske. Priniesol ďalšie cenné body pre naše družstvo do ligovej tabuľky.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanárky si upevnili štvrtú priečku: Vo WHIL zdolali Partizánske + TABUĽKA
Zdroj: Milan Pospiš

V zápase, ktoré naše hádzanárky absolvovali na hosťujúcej pôde, si odniesli víťazstvo. V 17. kole WHIL cestovali na palubovku do Partizánskeho. „Úvod zápasu bol rozkúskovaný množstvom napomínaní. Gólové suchoty z úvodu ukončila až v 6. min. Barbora Königová, ku ktorej sa pridali hlavne Klučková s Pócsikovou. Šaľa mala celý polčas pod kontrolou a do kabín sa išlo za stavu 8:12," informuje web klubu. . Hráčky hosťujúceho celku pokračovali v dobrej hre aj v druhom polčase. Domácim hádzanárkam nedovolili zvrat a tešili sa z piateho víťazstva v rade.

Šalianky sa aktuálne nachádzajú na štvrtom mieste ligovej tabuľky, keď na tretí celok DHC Slavia Praha strácajú jediný bod.

HK Slávia Partizánske – Slovan Duslo Šaľa 19:27 (8:12)

• Najviac gólov dali: Michnová 7, Szökeová 4, Hollá 3/2, Španihelová 3 – Klučková 8, Pócsíková 6, Tulipánová 4/2, Bujnochová 4
  • Rozhodovali: Cipov, Klus
  • Bilancia vylúčení: 1:7
  • Pokutové hody: 3/2 – 2/2