Zlatica Gregorová Hádzaná

Hádzanári Šale zvíťazili v 5. kole: Vyhrali nad hráčmi Považskej Bystrice

Skalní fanúšikovia hádzanej iste vedia, že počas uplynulého víkendu hral ich domáci tím. Slovnaft Handball extraliga pokračovala ďalším duelom.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári Šale zvíťazili v 5. kole: Vyhrali nad hráčmi Považskej Bystrice

V zápase sa stretli hráči HKM Šaľa a MŠK Považská Bystrica. Naši návštevu privítali v priestoroch Mestskej športovej haly.

Piate kolo skupiny o 1. – 6. miesto sa konalo v Šali. Po takmer vyrovnanom začiatku zápasu nastal obrat v 25. minúte polčasu. Šaľania vtedy naštartovali všetky motory a v krátkom čase utešene nastrieľali góly do súperovej brány.

Považania nezvládli najmä úsek od 25. do 35. min, keď z 10:11 prehrávali zrazu 12:19. Šaľania sú už blízko k istote semifinálovej miestenky,“ informuje Slovenský hádzanársky zväz.

HKM Šaľa - MŠK Považská Bystrica 27:21 (15:12)

Najviac gólov dali: Melnyk 6/2, Šulc 5, Michniewicz, Szapu po 4 – Vallo 6/1, Pupik 4, Bystrický, Kozák po 3

Rozhodovali: Mandák, Rudinský

Bilnacia vylúčení: 2:3, 7 m

Pokuotvé hody: 6/2 – 5/2

Zápas sledovalo 750 divákov.

Najbližšie sa naši hádzanári stretnú so súperom HK Agro Topoľčany 17. marca 2018 o 18.00 hod. v Šali.