Rastislav Búgel Futbal

Futbalisti bojujú v skupine o udržanie: Cestovali na trávnik Senca

Futbalisti Šale bojujú v Doxxbet lige o zotrvanie. V druhom kole nadstavbovej časti cestovali na ihrisko Senca.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti bojujú v skupine o udržanie: Cestovali na trávnik Senca

Hráči Slovan Duslo Šaľa aktuálne nezaháľajú a snažia sa vybojovať miestenku v Doxxbet lige aj do nasledujúcej sezóny. Ich druhý zápas im nevyšiel podľa predstáv. Cestovali v ňom na trávnik ŠK Senec. V prvom kole šalianski futbalisti remizovali s Dunajskou Lužnou (1:1).

Domáci Senec sa pustil do zápasu s veľkou chuťou. Dôsledkom toho sa aj ujali vedenia v 38.minúte stretnutia záasluhou Júliusa Gombala. Šance na bodovanie zahatal v 90.minúte Michal Hrazdílek, ktorý posielal Senec do vedenia o dva góly.

Tretie kolo skupiny Západ o zotrvanie v súťaži odohrajú futbalisti Šale na domácom trávniku proti rezerve Spartaka Trnava v nedeľu 17. apríla o 16.00 hodine.

ŠK Senec – Slovan Duslo Šaľa 2:0 (1:0)

Góly: 37. Gombala, 90. Hrazdílek